Середа, 21.08.2019, 10:36
УВД ФССНВВ у Хмельницькій області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 57
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Спам - це небажана рекламна кореспонденція. Англійською "Спам"  означає сміття. З розповсюдженням інтернету та електронної пошти електронна реклама прийшла і в цю область людської діяльності.  За різними підрахунками спам зараз складає 70-80 % всього обсягу пересилаємої електронної пошти у світі. Більшість з цих листів - дійсно реклама, частина - замасковані віруси, які чекають щоб ви відкрили заражений лист.

Найнадійніший спосіб не отримувати спам у свою електронну скриньку - це від моменту створення нікому не повідомляти її адреси.  У іншому випадку спамери, які розсилають рекламні листи рано чи пізно включать вашу електронну адресу до списку розсилки. Способів для цього є безліч, наприклад спеціальні програми які цілодобово проглядають сайти в інтернеті і всі знайдені там електронні адреси (наприклад з розділу "Про відідлення" на сайті управління) запамятовують і включають до зписків розсилки. Або наприклад компютерні віруси які після зараження ПК в першу чергу зчитують всі адреси з адресної книги та пересилають їх своїм розробникам - тобто якщо таким вірусом заражений ПК де в адресній книзі була записана  Ваша електронна адреса - готуйтесь приймати рекламу.

Повністю позбавитись від спаму неможливо, але можна суттєво зменшити його окількість, знищуючи спам ще на почтовому ящику до моменту прийому на Ваш ПК.  Для цього у багатьох поштових ящиках є вбудовані протиспамні фільтри, які можуть автоматично видаляти небажані повідомлення (як правило у більшості рекламних повідомлень є ключові слова та правила побудови, за якими автоматичний фільтр може розпізнати та видалити такі листи), але завжди існує можливість що може бути знищене корисне і необхідне вам повідомлення, яке тільки схоже на спам.  (наприклад абонент який писав вам листа поспішав, і відправив лист з заархівованим вкладеним файлом без теми і опису в самому листі - такий лист має великі шанси бути безслідно знищеним за допомогою автоматичного спам-фільтра.)

Тому наприйнятніший варіант - використання програм для перевірки та видалення листів на поштовому ящику без зкачування  самих листів на свій ПК.  Але на відміну від автоматичних фільтрів такі програми остаточне рішення про видалення підозрілих листів залишають за користувачем.остаточне рішення про вирішення

Одна з програм даного типу - це MailWasher Free

Сайт розробника  http://www.mailwasher.net/
Звідки ще можна зкачати: http://www.filehippo.com/download_mailwasher/
Остання версія 6.52

Дана програма звязується з поштовим ящиком, і зчитує з нього тільки заголовки, розміри  та відправників листів. Потім вони звязується із спеціальними сайтами в інтернеті, де міститься "чорний список"  електронних адрес, з яких розсилається спам.  Якщо адреса відправника входить в цей список - програма помічає цей лист як потенційний спам і пропонує видалити.

Установка та первинне наланалаштування  програми:

Незважаючи на те, що сама програма англомовна, установка її досить проста. Запустивши інсталятор програми, тиснемо "NEXT" кожен раз як програма пропонує погодитись з наступним кроком установки. У кінці установки програма пропонує вибрати тип налаштування Automatic (автоматичний) або Manually (вручну).  Вибираємо автоматичне налаштування - програма візьме з вашого поштового клієнта налаштування підключення до електронного поштового ящика та зчитає список адрес з вашої адресної книги - вони автоматично будуть рахуватись "дружніми"  і листи з цих адрес ніколи не будуть відмічені як спам.
При першому включенні програма попросить ввести пароль до поштового ящика. Нобхідно ввсести його та виставити знизу галку "Remember password" (запамятати пароль). Також при першому включення програма виведе вікно з інструкціями по роботі. Знизу цього вікна є галочка "Never Show again"  (ніколи більше не показувати)  та натиснути кнопку ОК - це вікно більше появлятись не буде.

Використання програми:

Рекомендую використовувати програму у двох випадках  - в першу чергу вранці, щоб видалити спам-повідомлення які надійшли вночі. Як правило в період з 20-00 вечора до 8-00  ранку колеги по роботі нам листів не пишуть, єдине корисне  повідомлення що находить у  цей час - це посилка від держреєстратора, яка розсилається спеціальною програмою - роботом. Всі інші повідомлення що надійшли в цей час - це з вірогідністю 99% спам.    Інша причина для використання даної програми - якщо до вас надійшов лист із дуже великим вкладенням, яке неможливо прийняти звичайним способом.  Зайшовши на ящик за допомогою Mailwasher можна знайти цей лист по розміру та видалити його, а потім звязатись з відправником щоб даний документ надіслали повторно, але уже в архіві або окремими частинами.

Основних кнопок, необхідних для опрацювання пошти, всього чотири:

1. Прийом пошти. (Check mail)  -програма підключається до поштовго ящика, зчитує заголовки, розміри та відправників листів та виводить все це на екран.    Листи які програма вважає спамом (наприклад якщо адреса відправника знаходиться у "чорному списку") відмічаються червоним кольором та стоїть галочка в стовпці "Delete" (видалення). Якщо відправник листа був у вашому списку друзів - лист буде відмічено заленим і галочка на видалення виставлена для цього листа не буде.  Всі інші листи які програма не може правильно ідентифікувати відмічені білим кольором та галочки на видалення на них не виставлені.
   Після того як ми побачимо весь список листів - проглядаємо його, виставляючи галочки навпроти спам-повідомлень щоб програма видалила їх.  Якщо до спаму випадково віднесено корисний лист - знімаємо галочку, тиснемо на цьому листі правою кнопкою та вибираємо "Add to friends list"  (додати до списку друзів)  - надалі листи з цієї адреси програма ніколи не вважатиме спамом. 
2. Опрацювання пошти (Process mail) - після того як ми розставили галки на листах які необхідно видалити та впевнились що всі потрібні листи залишились невідміченими, тиснемо цю кнопку. Програма видалить всі листи відмічені галкою "Delete" .
3.  Стоп (Stop)  -листи видаляється не миттєво - якщо ми помітили що помилились і може бути видалений корисний лист, процес видалення можна спинити натисканням на цю кнопку (уже видалені листи ви так не відновите).
4.  Поштовий клієнт - (Mail Program) -натискання на цю кнопку запускає вашу поштову програму, наприклад Outlook Express яка у нормальному режимі вмикається, підключається до ящика і забирає звідти тільки ті повідомленя які ми там залишили.  Як правило вранці це буде тільки посилка держреєстратора.


Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисні зсилки
www.social.org.ua www.fssnvv.org
Реклама
Copyright УВД ФССНВ у Хмельницькій області © 2019Сайт створено у системі uCoz