Середа, 21.08.2019, 10:36
УВД ФССНВВ у Хмельницькій області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 57
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
У світі існує кулька десятків антивірусних програм, кожна з яких має свої переваги та недоліки, якість захисту, ціну, різні додаткові можливості, зовнішній вигляд, мову і.т.д.

Вибір конкретного антивурусу залежить від користувача, але одразу слід зауважити що 100% надійного антивірусного  захисту не існує, так само як не існує 100% надійних банків.
Тому при виборі антивіруса керуються в переважно його вартістю, надійністю, навантаженням на ПК при роботі, розповсюдженістю та відгуками інших користувачів.. Найбільш відомимим й популярними в СНД є антивірусні продукти російської розробки (Kasperskiy, Dr Weber) та Nod 32 (Угорщина). Вартість ліцензії на дані антивіруси складає біля 200 грн за 1 ПК на рік, але такий продукт забезпечує повноцінний комплексний захист від вірусів, спаму, мережевих атак.

У цьому списку антивірусних продуктів навесні 2009 року з'явився новий гравець - український антивірус Zillya! (читається як "Зілля"). Розробники цього продукту ("Олайті-Сервіс", м. Київ) обрали таку ж стратегію розвитку як багато антивірусних компаній на заході - вони випускають дві лінійки свого продукту - антивірус для дому та корпоративний антивірус.

Корпоративний антивірус - потужний продукт для боротьби з різними видами загроз, який забезпечує повноцінний захист в межах компютерної мережі організації.  Додаткові можливості дозволяють слідкувати за станом роботи антивіруса та якістю захисту централізовано, своєчасно сповіщаючи адміністратора мережі про наявні або можливі проблеми. Такий корпоративний продукт платний, наявність оплаченої ліцензії гарантує технічну підтримку та своєчасне оновлення антивірусних баз, що забезпечує захист від найновіших загроз.

Домашній антивірус це фактично спрощена версія корпоративного антивірусу, адаптована для роботи на одному окремому ПК. Він безкоштовний за умови, що Ви його використовуєте саме на особистому ПК з некомерційною метою. Антивірус вчасно самостійно оновлює бази і не вимагає ні грошей, ні ліцензій, нічого... Взамін домашній антивірус по-перше робить розробникам рекламу, по друге велика чисельність домашніх користувачав дозволяє оперативно знаходити недоліки в роботі продукту і вчасно виправляти їх, враховуючи ці недоліки і у Домашній, і у Корпоративній версіях. І по-трете в масштабах величезного віртуального простору, який  називається "Інтернет" безкоштовні домашні антивіруси дозволяють зменшити наслідки глобальних вірусних епідемій, більшість з яких розпочинається саме на незахищених домашніх компютерах і які служать "базою" для розсилки спам-листів, атак на сайти і т.д. Причому користувач може навіть не знати що у нього на ПК поселився вірус який розсилає від його імені рекламу, атакує сайт пентагону або чинить інші протиправні дії.  Тому багато західних компаній вважають за краще випускати спрощені версії своїх корпоративних продуктів і надавати їх користувачам для безкоштовного домашнього користування, ніж потім боротись із наслідками епідемій.


Враховуючи, що мова інтерфейсу даного продукту лише українська та російська, розробники орієнтовані в першу чергу на розповсюдження свого продукту в межах СНД, і для українських користувачів перебачено ще один додатковий приємний момент:   Корпоративна версія антивіруса безкоштовна для державних установ, державних навчальних закладів, релігійних громад, благодійних фондів, неприбуткових організацій.
В ході переписки з розробником виявилось, що Фонд цілком потрапляє під наведений вище перелік і  ми можемо використовувати безкоштовну корпоративну версію українського антивірусу.

Переваги:
1. Безкоштовність для Фонду.
2. Антивірус оновлює антивірусні бази тільки на одному ПК, який підключений до інтернету, а всім іншим ПК передає їх по мережі, тим самим економлячи час підключення та обєм зкачаної з інтернету інформації
3. Великі антивірусні бази, які щодня оновлюються, дозволяють знешкоджувати великий відсоток небезпечних вірусів (повторю ще раз, 100% захисту не може гарантувати ні один антивірус).
4. Інтерфейс антивіруса реалізований на українській та російській мовах.
5. Розробники оперативно реагують на виявлені проблеми в роботі та намагаються їх усувати.
6. Існують віруси, які при зараженні ПК в першу чергу намагаються блокувати роботу популярних антивірусних продуктів - тобто в першу чергу нейтралізують охоронні системи ПК, а уже потім приступають до своїх основних задач. Також віруси можуть одразу розроблятись так, щоб обходити захист ряду популярних антивірусних продуктів.  Але оскільки Zillya! це новий і поки що маловідомий у світі антивірус, подібні віруси просто не сприймають його як супротивника, за що й розплачуються при зустрічі з захистом боротись з яким вони просто не підготовані.

Недоліки:
1. На даний момент антивірус ще знаходиться в стадії активної доробки і поки що це досить непоганий антивірусний сканер здатний знищити уже існуючі загрози, але з  обмеженими можливостями по захисту від спроб заразити ПК, тобто поки що цей антивірус краще бореться з наслідками хвороби ніж з її причиною.  Восени цього року розробники обіцяють кардинально перероблений антивуірус (який працюватиме як системна служба), що дозволить автоматично усунути більшісь існуючих зараз проблем.
2. Після установки і першого включення необхідно завантажити з мережі Інтернет біля 20 Мб оновлень антивірусних баз, що може бути складно для відділень з повільним підключенням.

Сайт розробника: http://zillya.com

Діюча на даний момент версія корпоративного продукту  1.0.1170.0
Діюча на даний момент версія домашнього продукту        1.0.1373.0

Установка сервера
Установка клієнта
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисні зсилки
www.social.org.ua www.fssnvv.org
Реклама
Copyright УВД ФССНВ у Хмельницькій області © 2019Сайт створено у системі uCoz