Середа, 21.08.2019, 10:35
УВД ФССНВВ у Хмельницькій області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 57
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
У деяких випадках при роботі програмою виникають невеличкі збої, наприклад якщо у програму завантажилась картка страхувальника від держреєстратора з специфічним набором даних, то надалі картка цього окремо взятого страхувальника не відкривається, повідомляючи про помилку.  Виправити цю проблему, як і ряд інших можна шляхом перезтискання бази даних.

Робиться це наступним чином.

1. Про всяк випадок робимо резервну копію бази даних. (місцезнаходження бази) відключаємо АРМи у себе  та просимо вийти з програми інших користувачів які з нею працюють (у тому числі й страхового експерта).
2. Включаємо Unreal Commander (як користуватись)
3. Знаходимо файл бази даних (через Unreal Commander), тиснемо на ньому правою кнопкою мишки, в меню що зявилось вибираємо "Переименовать".
    Перед вами появиться стрічка де буде написано fsnv.gdb, де    fsnv  це імя бази   а  gdb  - розширення, яке вказує на тип файла і програму яка з ним працює.
    Нам потрібно змінити розширення бази даних з gdb на fdb  (англійську G замінити на F )  так, щоб після переіменування вийшло fsnv.fdb. Після зміни розширення тиснемо Ener.
    Розширення бази даних повинно змінитись, також може змінитись сам значок файлу.
4.  Знову тиснемо правою кнопкою на уже перевіменованій базі даних і у меню що зявилось вибираємо "Зробити резервну копію"
5. У наступному вікні вводимо пароль для підключення ( fond  )
  
6. У наступному вікні вибираємо куди записати резервну копію та як назвати файл з копією
  
7.  Після натискання на кнопку "Сохранить"  почнеться процес зтиснення бази до резервної копії. На робочому столі буде окреме чорне вікно, яке не можна закривати. Процес упаковки бази може тривати кілька  хвилин - залежно від її розміру та можливостей ПК.  В кінці пакування бази чорне вікно зникне і зявиться повідомлення що резервне копіювання бази закінчено. У місці, яке ми вказали у п.6 з'явиться новий файл який містить резервну копію бази даних.   Тільки що ми зробили резервну копію бази.  Вона має набагато менший розмір ніж оригінал, з яким ми працюємо і тому її простіше передати по пошті або записати на диск. Крім того, після розпаковки бази даних з копії автоматично виправляються дефектні записи, які накопичились в процесі експлуатації.

Отже, розпаковуємо базу назад:
1. Включаємо будь-який АРМ, і на вікні підключення до бази виділяємо мишкою шлях до бази та тиснемо на ньому правою кнопкою мишки - "Копировать". (У Вас шлях до бази буде інший ніж на малюнку)

2. На файлі з зтисненою резервною копією бази жмемо правою кнопкою мишки, у меню вибираємо "Відновити базу даних"
3. У наступному вікні

Тиснемо у полі "Шлях до бази"  правою кнопкою мишки та вибираємо "Вставить". Туди запишеться шлях, який ми копіювали у п.1.
У полі Пароль вводимо fond  та тиснемо кнопку "Готово".
4. Знову зявляється чорне вікно і декілька хвилин триває процес відновлення бази даних. Потім чорне вікно зникне і зявиться повідомлення що відновлення бази даних успішно завершене.
5. Можна включати програму і працювати - програма повинна працювати з базою трохи швидше, частина проблем та помилок після процесу перезтискання  бази (упаковки в резервну копію з послідуючим розгортанням) зникає.   Якщо проблема залишилась, значить вона виявилась серйознішою ніж здавалась -  звертайтесь до мене, шліть упаковану базу, будемо шукати причину.


    
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисні зсилки
www.social.org.ua www.fssnvv.org
Реклама
Copyright УВД ФССНВ у Хмельницькій області © 2019Сайт створено у системі uCoz